Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області підсумувало роботу за 9 місяців 2018 року

24.10.2018

24 жовтня 2018 року відбулася колегія «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (далі – Управління) за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року».

Засідання відбулося за участю начальника Баркита Євгенія, першого заступника начальника Волошина Ростислава, начальників структурних підрозділів, в тому числі в районах та містах, начальників районних державних лікарень ветеринарної медицини, директорів Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та Пустомитівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, керівника Львівської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Під час колегії про результати роботи за звітний період прозвітували керівники профільних структурних підрозділів.

Про роботу Управління у сфері санітарного законодавства за звітний період доповіла заступник начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина. Вона зазначила, що ситуація із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в області стабільна та контрольована. Також наголосила, що є потреба посилити співпрацю Управління з правоохоронними органами, органами місцевої влади та місцевого самоврядування, а також підвищити ефективність здійснення державного нагляду за об’єктами, що ведуть діяльність на території області.

Учасники колегії розглянули стан здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за звітний період. Так, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимир Подоляк окрему увагу приділив епізоотичній ситуації в області, контролю за видачею ветеринарних документів та проведенню інспекторської роботи.

Керівник Львівської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Богдан Стець прозвітував про стан роботи філії за 9 місяців, а також наголосив на проблемних питаннях, які необхідно вирішити для забезпечення простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження.

Зі своїми доповідями виступили також начальник Управління фітосанітарної безпеки Микола Олексієнко, начальник Управління захисту споживачів Василь Ріпка, начальник Відділу контролю за регульованими цінами Олена Логвиненко, завідувач Сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Андрій Сало. Було прозвітовано про роботу вищезазначених підрозділів та напрямки роботи на IV квартал 2018 р.

Учасники колегії проаналізували ефективність використання бюджетних коштів установами Держпродспоживслужби Львівської області, застосування кадрової політики, здійснення правового забезпечення та запобігання корупції.

Загалом роботу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області за 9 місяців 2018 року визнано задовільною.