Інформація про спалах гострої кишкової інфекції серед гостей весілля у ресторані «Червона Рута» в м. Львові станом на 10.06.2019р.

10.06.2019

На підставі термінових повідомлень  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр ЕМД та МК» встановлено факт госпіталізації в КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» та інфекційне відділення Новояворівської районної лікарні 25 осіб, з них 4 дітей (7,9,11,13 років), які 08.06.2019р. були гостями на весіллі у ресторані «Червона Рута», що розташований за адресою: м.Львів, вул. Хуторівка, 26. Ще 2 дорослих хворих знаходиться на амбулаторному лікуванні.  Всім хворим встановлено попередній діагноз: Гостра кишкова інфекція. Стан хворих середньої важкості.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалаху фахівцями Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області 09.06.2019р. розпочато проведення санітарно – епідеміологічного розслідування спалаху в ресторані «Червона Рута» ФОП Семеніхіна А.Г. з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень та обстежень.

Про ситуацію, що склалася повідомлено Першого заступника Голови Львівської облдержадміністрації, Головне управління ДСНС України у Львівській області, начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, Прокурора Львівської області.

Проведення епідрозслідування та протиепідемічних заходів триває.