Інформація про спалах харчової токсикоінфекції в кафе «Софія» ПП Кушпета Н.Б. с. Суходоли Бродівського району Львівської області

04.09.2018

 

  Станом на 21год. 30хв. 03 вересня 2018 року в Бродівську центральну районну лікарню  госпіталізовано 15  осіб,  з них 4 дітей із симптомами харчової токсикоінфекції, які 01.09.18р. приймали участь в двох різних заходах (день народження, поминальний обід) в кафе «Софія» ПП Кушпета Н.Б. с.Суходоли Бродівського району Львівської області. Стан пацієнтів середньої важкості.

Спеціалістами Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та Бродівським міжрайонним відділом Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено позапланову перевірку кафе «Софія» ПП Кушпета Н.Б., на час перевірки суб’єкт громадського харчування не експлуатувався. Виявлено ряд порушень чинного законодавства, за результатами перевірки складено акт та видано припис.

Головним державним ветеринарним інспектором Львівської області прийнято Рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів в кафе «Софія» ПП Кушпета Н.Б. с. Суходоли Бродівського району терміном з 04.09.2018 року до 14.09.2018р. А також, складено протокол на оператора ринку відповідно до вимог Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Бродівським відділенням поліції  Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області за ст. 325 ч. 1 КК України 2001 відкрито кримінальне провадження.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.