Оздоровча кампанія 2019 року

10.07.2019

З початку оздоровчої кампаніі 2019 року з погодженням Держпродспоживслужби Львівської області відкрито 78 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі: 65 з денним перебуванням дітей; 9 позаміських; 3 санаторного типу; 2 наметові табори.

Станом на 08.07.19р. 65 таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів та 1 наметовий табір припинили функціонування.

З 78 відкритих дитячих закладів оздоровлення та відпочинку продовжують функціонувати 12 стаціонарних позаміських і санаторного типу та 1 наметовий табір «Вітрила Надії» в Турківському районі, роботу якого організувала Церква Христова Євангельської Віри.

Протягом червня місяця 2019 року  в ході функціонування стаціонарних позаміських та санаторного типу оздоровчих закладів проведено 6 позапланових перевірок. Перевірками охоплено наступні заклади:  ДПЗВ “Сокіл” Золочівського району , ДПЗОВ “Ватра” та навчально-оздоровчий табір “Політех-2” Сколівського  району, дитячий оздоровчий заклад “Ровесник” Сокальського району, дитячий оздоровчі заклади  санаторного типу “Нафтуся Прикарпаття” та “Світанок” Дрогобицького району.  В 4-х перевірених позаміських оздоровчих закладах та 2-х дитячих закладах  оздоровчого типу  виявлено незначні порушення вимог санітарного законодавства; за результатами перевірок керівникам закладів  скеровано приписи для термінового усунення виявлених недоліків.