Про спалах харчової токсикоінфекції, сальмонельозу серед працівників ТзОВ «ОДВ-Електрик» в м. Новий Розділ

24.04.2018

Згідно письмового повідомлення Миколаївського міськміжрайонного відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» 23.04.18р. в інфекційне відділення Новороздільської міської лікарні . 19.04.18р звернулося 5 працівників ТзОВ «ОДВ-Електрик». При поступленні поставлено діагноз – харчова токсикоінфекція – 2 особам, підозра на сальмонельоз – 3 особам. Всі хворі госпіталізовані. Спільним продуктом для всіх було тістечко «Картопля», яке постраждалі споживали в їдальні підприємства. Їдальню підприємства орендує та надає послуги з організації харчування ФОП Гучко В.О.

З метою встановлення причин та умов, що призвели до виникнення захворювань, фахівці Миколаївського районного Управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області разом із фахівцями Миколаївського міськміжрайонного відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» розпочали проведення санітарно-епідеміологічного розслідування та організацію комплексу протиепідемічних заходів по локалізації спалаху.

Фахівцями  Миколаївського міськміжрайонного відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» для проведення відповідних лабораторних досліджень було відібрано 13 взірців харчових продуктів, проби води питної, 40 змивів з об”єктів довкілля, обстежено 8 працівників харчоблоку. Лабораторні дослідження знаходяться в роботі.

 

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.