Про спалах харчової токсикоінфекції в закладі громадського харчування, кафе-барі «Степ-Леон»

07.08.2018

Згідно  термінового повідомлення про надання медичної допомоги при надзвичайній ситуації (НС) з КЗ ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” м. Львів, яке надійшло на адресу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, встановлено факт захворювання 4-х дорослих осіб. Всі госпіталізовані в інфекційне відділення Боринської комунальної міської лікарні Турківського району. При огляді встановлено первинний діагноз: харчова токсикоінфекція. Всі постраждалі харчувалися в кафе-барі «Степ-Леон».

Фахівцями Держпродспоживслужби спільно з ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочато комплекс заходів по розслідуванні та локалізації спалаху.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

За результатами проведеного  позапланового заходу прийнято Рішення Головного державного інспектора Львівської області від 07.08.2018р. №7-1-13/6955 про тимчасове припинення з 07.08.2018р. по 16.08.2018р. виробництва та обігу харчових продуктів у закладі громадського харчування Кафе-бар “Степ Леон” в м. Стрию по вул. Львівська, 115.