Щодо навчання спеціалістів ветеринарної медицини

23.06.2018

У приміщенні Львівської державної регіональної лабораторії ветеринарної медицини 22 червня 2018 року відбувся семінар–навчання офіційних (уповноважених) ветеринарних лікарів, які забезпечують здійснення державного контролю на бійнях, потужностях з розбирання та обвалювання м’яса на тему: «Порядок здійснення державного контролю офіційними лікарями на підконтрольних потужностях».

Відкрив семінар перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Волошин Ростислав Веніамінович.

Доповідали на семінарі:

–  заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дорош З.В.: щодо вимог Закону України від 18.05.2018 р. № 2042-УІІІ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» до роботи уповноважених осіб.

– начальник відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дідура О.М. Особливості проведення ветеринарно-санітарної експертизи на бійнях та потужностях з  розбирання та обвалювання м’яса.

–   завідувач вірусологічного відділу Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини Стибель А.О.: Процедура здійснення відбору зразків на визначення африканської чуми свиней.