Відбулася нарада на тему: «Забезпечення виконання заходів щодо ідентифікації сільськогосподарських тварин в громадському та приватному секторі Львівської області»

13.08.2019

13 серпня 2019 року  відбулася розширена тематична нарада Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області. Тема наради: «Забезпечення виконання заходів щодо ідентифікації сільськогосподарських тварин в громадському та приватному секторі Львівської області». У нараді взяли учать начальники структурних підрозділів в районах та містах, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, директори Львівської регіональної та Пустомитівської міжрайонної державних лабораторій Держпродспоживслужби та директор ДП «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин» Стець Б.Т.

Відкрив нараду начальник Головного управління Євгеній Баркит привітанням присутніх з нагоди професійного свята – Дня працівника ветеринарної медицини та оголошенням порядку денного. На нараді було розглянуто питання ідентифікації сільськогосподарських тварин у Львівській області протягом І півріччя 2019 року, проаналізувавши ситуацію в розрізі районів області.