Відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з підведення підсумків оздоровчої кампанії 2018 року.

12.12.2018

5 грудня 2018 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної в приміщенні Укртелекому  відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з підведення підсумків оздоровчої кампанії 2018 року.

У заході взяли участь заступник начальник Управління – начальник відділу організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина та головний спеціаліст санітарно-епідеміологічного відділу Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ростислав Валовий- член комісії по атестації стаціонарних позаміських та санаторного типу оздоровчих закладів Львівської області.

У роботі наради  взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та члени координаційного штабу по оздоровленню дітей при ЛОДА.

На засіданні штабу підбиті підсумки проведення оздоровчої кампанії 2018 року та обговорено низку проблемних питань, що виникають при підготовці та у ході проведення оздоровчої кампанії.

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби України Алла Григоренко акцентувала увагу учасників на підготовці планів-завдань на 2019 рік, спрямованих на доведення матеріально-технічної бази закладів оздоровлення та відпочинку до вимог санітарного законодавства та недопущення включення до мережі таких закладів, що не відповідають вимогам законодавства. Крім того, вона відзначила необхідність підготовки кваліфікованих кадрів для обслуговування дітей. Також  було наголошено про тісну співпрацю Держпродспоживслужби із центральними та місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо заходів з підготовки оздоровчого сезону 2019 року.

За підсумками селекторної наради прийнято протокольне рішення.