Восьмий потяг прибув з території Республіка Польща в Україну!

24.03.2020

Напередодні ввечері, вже восьмий евакуаційний потяг прибув із польського міста Перемишль у пункт пропуску «Мостиська-2» в Україну. Всього в Україну цим рейсом прибуло 623 громадянина України та один іноземець, в якого були документи, що дають право на перетин кордону.

Попри тимчасово закриті пункти пропуску для міжнародного пасажирського, залізничного, повітряного та автобусного сполучення державні органи організовують спецрейси, якими з інших країн світу повертаються українці, а до своїх країн іноземці.

Так,  23 березня 2020 року через пункт пропуску «Краківець» пройшла колона молдавських машин, яка складалася з 20 транспортних засобів, з яких 3 автобуси і 17 легкових автомобілів. Кількість людей, які пройшли транзитом, становить 230 осіб.

Відділом санітарної охорони території Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області проведений комплекс санітарно-епідеміологічних заходів, спрямованих на виявлення осіб з підозрою на інфікування на COVID-19. Кожному з пасажирів виміряно температуру тіла, проведено опитування про стан здоров’я. Осіб з ознаками захворювань не виявлено. Кожен із пасажирів підписав інформовану добровільну згоду на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів та отримав пам’ятку з інформаційними матеріалами про двотижневу самоізоляцію та алгоритм дій у випадку виявлення симптомів захворювання на коронавірус.

Закликаємо! Уважно ставтесь до самоізоляції протягом 14 днів та дотримуйтесь рекомендацій! Якщо у Вас з’явилися симптоми хвороби (кашель, задишка, підвищення температури тіла), терміново зверніться по медичну допомогу, повідомте про своє повернення з-за кордону та ймовірні контакти з інфікованими COVID-19. Будьте свідомими та відповідальними, уважно стежте за станом свого здоров’я!

Зупинимо COVID-19 разом!!!