Оперативна інформація за 12 вересня 2021 року щодо моніторингових обстежень!

13.09.2021

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  забезпечено здійснення невідкладних заходів щодо проведення комісійних обстежень суб’єктів господарювання на предмет дотримання протиепідемічних заходів та посилених карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(із внесеними змінами).

Станом на 12.09.2021р., у складі мобільних груп із залученням представників Головного управління Національної поліції у Львівській області, проведено 265 моніторингових обстежень, з яких 5 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них обстежено 42 заклади  громадського харчування, 107  об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 78 об’єктів торгівлі  непродовольчими  товарами,  11 перукарень та салонів  краси, 1 одиниця громадського транспорту та 26 інших об’єктів (непродовольчі ринки, АЗС,  аптеки, готелі, місця стихійної торгівлі, тощо).

За результатами  виявлених порушень складено  8 протоколів відповідно до ст.44-3 КУпАП – щодо порушення правил карантину по дотриманню вимог санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а саме у:  3-х закладах громадського харчування,  4-х об’єктах продовольчої торгівлі та 1-й  перукарні.