Оперативна інформація за 14 вересня щодо моніторингових обстежень!

15.09.2020

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 501 моніторингове обстеження щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 23 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них обстежено 46 закладів громадського харчування, 169 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 33 агропродовольчі ринки, 135 об’єктів торгівлі  непродовольчими  товарами, 16 перукарень та салонів краси, 48 одиниць  громадського транспорту, 5 інших об᾽єктів ( фітнес–клуби,  аптеки, хостели, офіси), 9 дитячих дошкільних закладів,  14 закладів громадського харчування під час проведення урочистих подій, 19 закладів загальної середньої освіти , 6 масових заходів та 1 зона рекреаціі.

За результатами  виявлених порушень складено 16 протоколів відповідно до ст.44-3 КУпАП – щодо порушення правил карантину по дотриманню вимог санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а саме :  в 8-ми продовольчих  магазинах, на 2-х об’єктах  торгівлі непродовольчими товарами,  на громадському транспорті-5 та на одному об’єкті громадського харчування під час проведення урочистих подій.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Станом на 14 вересня в Україні  захворіло 2462 особи.   Від ускладнень коронавірусної хвороби  померло 33 особи.   Вилікувалося від хвороби  650 осіб. По Львівській області  за минулу добу захворіло 143 особи, одужало 13, летальних випадків- 2 .

Через зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію два райони Львівщини, а саме Пустомитівський та Перемишлянський, потрапили до червоної зони. Згідно повідомлення прес-служби ЛОДА, у школах, що опинилися в червоній зоні, навчання проходитиме дистанційно і розпочнеться з 14 вересня.