Оперативна інформація за 21 лютого щодо моніторингових обстежень.

22.02.2021

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп 21.02.2021 року було проведено    526 моніторингових обстежень щодо дотримання  протиепідемічних заходів та карантинних обмежень та 12  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них обстежено 74 заклади громадського харчування, 214  об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 15 агропродовольчих ринки, 139 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 10 перукарень та салонів краси,  8  одиниць громадського транспорту, 46 інших об᾽єктів ( фітнес–клуби,  аптеки, хостели, офіси), 7 масових заходів та 13 закладів громадського харчування, де передбачалось проведення різноманітних урочистих подій.

За результатами виявлених порушень складено 21  протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП щодо порушення правил карантину з питання дотримання визначених протиепідемічних заходів. і зокрема:   в 1-му закладі громадського харчування, в 15-ти продовольчих  магазинах, 4-х об’єктах торгівлі непродовольчими товарами та в 1-му випадку при здійсненні громадських перевезень.

Перевіряючи стан дотримання протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, на агропродовольчих ринках та в місцях масового скупчення людей.