Оперативна інформація за 28 липня щодо моніторингових обстежень!

29.07.2020

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 431 моніторингове обстеження щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 15 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них 45 закладів громадського харчування, 174 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 38 агропродовольчих ринків, 133 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 11 перукарень та салонів краси, 2 об’єкти побутового обслуговування, 28 одиниць громадського транспорту.

За результатами  виявлених порушень складено 15 протоколів відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Серед порушників виявлено суб᾽єктів господарювання у  2 –х закладах громадського харчування, 9-ти продовольчих та 1-му непродовольчому магазинах, на 2-х  агропродовольчих ринках, а також 1 випадок  порушення вимог при здійсненні громадських перевезень.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Пам᾽ятайте, що дотримання встановлених рекомендацій та правил соціального дистанціювання допоможе зберегти Ваше здоров᾽я та уникнути  небезпеки інфікування COVID-19  оточуючих!