Оперативна інформація за 29 липня щодо моніторингових обстежень!

30.07.2020

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 432 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 12 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них 50 закладів громадського харчування, 156 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 45 агропродовольчих ринків, 128 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 10 перукарень та салонів краси, 4 об’єкти побутового обслуговування, 39 одиниць громадського транспорту.

За результатами  виявлених порушень складено 10 протоколів відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Серед порушників виявлено суб᾽єктів господарювання  у  1-му  закладі громадського харчування, 6-ти продовольчих та 1-му непродовольчому магазинах, на 1-му  агропродовольчому ринку, а також 1 випадок  порушення вимог при здійсненні громадських перевезень.

Пам᾽ятайте, що зниження рівня розповсюдження COVID-19  залежить від кожного з нас! Тому дотримуйтеся встановлених рекомендацій, маскового режиму та правил соціального дистанціювання !