Оперативна інформація за 30 липня щодо моніторингових обстежень!

31.07.2020

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 465 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 10 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них 53 заклади громадського харчування, 167 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 43 агропродовольчих ринки, 140 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 14 перукарень та салонів краси, 6 об’єктів побутового обслуговування, 42 одиниці громадського транспорту.

За результатами  виявлених порушень складено 5 протоколів відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Серед порушників виявлено суб᾽єктів господарювання  у  1-му  закладі громадського харчування, 3-х продовольчих та 1-му непродовольчому магазинах.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо, що Львівщина вже більше місяця є лідером в Україні за кількістю хворих на коронавірус, а також перевищено середній показник летальності від COVID-19. Відповідно, дотримання усіх протиепідемічних рекомендацій кожним з нас буде сприяти зниженню рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію!!!