Про проведення оцінки корупційних ризиків

05.01.2018

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області на виконання Закону України ,,Про запобігання корупції” та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 ,,Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки” здійснює заходи з підготовки та затвердження Антикорупційної програми.
З метою впровадження механізмів для зниження корупційних ризиків в діяльності  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області   працює Комісія з ідентифікації та оцінки корупційних ризиків, яка вивчає причини їх виникнення та умови, що їм сприяють.
За результатами проведеної оцінки будуть розроблені пропозиції щодо усунення виявлених корупційних ризиків у діяльності Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  та підготовлено звіт.
Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області буде включений до Антикорупційної програми Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області на відповідний період.