gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Оперативна інформація за 18 вересня щодо моніторингових обстежень!

Фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 459 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 24 –  із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них обстежено 44 заклади громадського харчування, 156 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 42 агропродовольчих ринки, 110 об’єктів торгівлі  непродовольчими  товарами, 20 перукарень та салонів краси, 48 одиниць  громадського транспорту, 11 інших об᾽єктів ( фітнес–клуби,  аптеки, хостели, офіси), 13 дитячих дошкільних закладів,  3 заклади громадського харчування під час проведення урочистих подій,11 закладів загальної середньої освіти та 1 зона рекреаціі.

За результатами  виявлених порушень складено 11 протоколів відповідно до ст.44-3 КУпАП – щодо порушення правил карантину по дотриманню вимог санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а саме :  в 5-ти продовольчих  магазинах, на 2-х об’єктах  торгівлі непродовольчими товарами, в 1-му закладі громадського харчування,  та 3 на громадському транспорті.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Станом на 19 вересня в Україні реєструється черговий антирекорд захворюваності коронавірусною інфекцією. Всього захворіло 3228 осіб.   Від ускладнень коронавірусної хвороби  померло 68 осоіб.   Вилікувалося від хвороби 1573 особи. По Львівській області  за минулу добу захворіло 205 осіб, одужало 215 , летальних випадків 10 .

Для дезінфекції в осередках забруднення коронавірусом, рекомендовано використовувати дезінфекційні засоби зі специфічною активністю проти РНК-вмісних ліпофільних вірусів. Вона визначається під час державної реєстрації дезінфекційного засобу. Слід дотримуватись концентрації дезінфікуючого засобу та часу експозиції, які рекомендовані виробником. Проти коронавірусу SARS-CoV-2 ефективні хлорвмісні засоби, перекис водню та дезінфікуючі засоби із вмістом спирту не менше 60%.

Державні сайти України