gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

На Яворівщині проводять комісійне обстеження водопостачання

Фахівці Яворівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області взяли участь у комісійному обстеженні об’єктів централізованого та децентралізованого водопостачання на території Яворівського району.

З метою забезпечення мешканців району питною водою гарантованої якості та повноцінного робочого процесу об’єктів водопостачання, фахівці перевірили п’ять  водозаборів МКП «Яворіввода»  та чотирнадцять шахтних криниць громадського користування.

В ході обстеження звертали увагу на:

  • стан споруд водозаборів – свердловин та забезпечення об’єктів аварійним обладнанням;
  • наявність розробленого технологічного регламенту з описом процесу виробництва питної води об’єктів централізованого водопостачання;
  • організацію належної охорони території першого поясу зони санітарної охорони (ЗСО);
  • наявність незнижувального запасу реагентів, знезаражуючих засобів;
  • проведення виробничого контролю безпечності та якості питної води відповідно до робочої програми виробничого контролю;
  • паспортизація та облаштування шахтних криниць громадського користування відповідно до вимог Державних санітарних норм та правила «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання  людиною» ДСанПіН 2.2.4-171-10;
  • забезпечення постійним знезараженням води та лабораторним контролем її якості.

З працівниками провели інформаційно-роз’яснювальна роботу з питань профілактики кишкових інфекцій, фактором передачі яких є вода.

Робота комісій продовжується.

Державні сайти України