gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області працює в штатному режимі та продовжує виконувати свої повноваження

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області продовжує працювати в штатному режимі, усі покладені завдання та функції виконуються.

Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання протоколів обласної та міської комісій ТЕБ і НС у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Львівській області були прийняті додаткові заходи. Наказом Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 18.03.2020 р. № 6-АГ “Про тимчасове обмеження доступу до адміністративної будівлі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та приміщень структурних підрозділів” запроваджено особливий режим роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області з обмеженням доступ громадянам України та іншим особам до адміністративної будівлі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Вітовського, 18, а також до приміщень за місцем знаходження структурних підрозділів.

Ми звертаємо увагу громадян на те, що головним захистом від зараження коронавірусної інфекції є дотримання особистих правил гігієни, мінімізація контактів і дотримання дистанції один від одного. Сподіваємося, що українці дотримуватимуться встановлених правил, залишатимуться вдома, без потреби не виходитимуть на вулиці.

Саме тому, ми закликаємо вас обмежити пересування та надсилати поточну кореспонденцію та звернення до Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області засобами поштового зв’язку на адресу: вул. Вітовського 18, м. Львів, 79011 та у поштову скриньку, що знаходиться при вході в приміщення будівлі № 18 по вул. Вітовського у м. Львові, або на електронні скриньки: [email protected], [email protected].

Зразки заповнення документів

Особистий прийом громадян та надання консультацій посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області проводитиметься виключно у телефонному режимі за телефонами:

 СТОСОВНО ПИТАНЬ

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН

КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ХАРАКТЕРУ

Приймальня Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області

032 261-36-90

У ГАЛУЗІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

032 252-69-29

У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ ЗА ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

032 252-32-22

У СФЕРІ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

Управління фітосанітарної безпеки

032 252-02-08

032 231-81-06

У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Управління захисту споживачів

032 231-76-93

КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ

Відділ контролю за регульованими цінами

032 252-69-29

 РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ, ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ 

Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

032 231-90-81

 ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Відділ правового забезпечення

032 237-77-15

ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ М. ЛЬВОВА

Львівське міське управління

032 252-10-08

Районні та міські структурні підрозділи

Державні сайти України