gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Інформація щодо включення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва

Відділ контролю у сфері насінництва, розсадництва та якості зерна управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області нагадує, що фізичні особи-підприємці та юридичні особи, що мають наміри виробляти насіння і садивний матеріал у 2024 році з метою подальшої реалізації, повинні подати заяви щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, при умові додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

Інформуємо Вас, що з 11 березня 2024 року  Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заяв на включення Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Прийом заяв здійснюється за електронною адресою [email protected]  або за поштовою адресою:  01001, м.Київ, вул. Хрещатик , 24 , Мінагрополітики.

Контактна особа:  Шутенко Таїса Олександрівна  тел: 044-363-08-45, email: [email protected]

З формою (бланком) заяви та порядком включення суб’єктів до реєстру можна ознайомитись:

-Постанова  КМУ від 30.11.2016р. № 882  «Про затвердження  Порядку  ведення  Державного реєстру суб’єктів  насінництва та розсадництва»;

-наказ  Мінагрополітики  від 13.06.2016р. № 198 , зареєстровано в Мін’юсті  24 червня 2016р. за  № 894/29024 « Про  затвердження  форм  заяв, які  подаються   для  включення   заявника до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва та внесення   змін до відомостей, які містить такий  реєстр.

Державні сайти України