gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Проєкт з проведення ідентифікації та реєстрації домашніх тварин

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Міністерства цифрової трансформації України запроваджується проєкт з проведення ідентифікації та реєстрації домашніх тварин.

Проєкт передбачає створення Єдиного державного електронного реєстру для одержання оперативної та надійної інформації про домашніх тварин і задля забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя.

Держпродспоживслужба, як ініціатор проєкту, проводить інформаційну кампанію для ветеринарних лікарів у всіх областях України щодо роботи з Реєстром, на яких ви дізнаєтесь про:

  • мету і завдання Єдиного державного реєстру;
  • роль ветеринарів у проєкті;
  • функції та можливості реєстру;
  • порядок реєстрації домашніх тварин;
  • перелік ветеринарних систем, які залучені в проєкт.

Зустріч для керівників державних і приватних закладів ветеринарної медицини Львівської області відбудеться 5 квітня 2024 року о 12:00 год у конференц-залі Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького 63, другий поверх.

Участь у заході за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/hESuLVQBfc9p4PC49

 

Державні сайти України