gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Споживач формується зі шкільної лави

Одним з пріоритетних напрямків роботи Головного  управління Держпродспоживслужби у Львівській області є створення умов для здобуття споживачами усіх вікових категорій потрібних знань з питань реалізації їх прав, в тому числі шляхом проведення відповідних освітніх програм.

В рамках реалізації вказаного напрямку та на виконання доручення Держпродспоживслужби щодо підвищення рівня поінформованості населення про права споживачів, в тому числі, дітей шкільного віку та механізми їх захисту,  спеціалістами Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління 8-9 травня 2024 р. проведено відкриті уроки в рамках роз’яснювальної та просвітницької роботи серед учнів у закладах освіти Франківського  району м. Львова, а саме, у Львівських середніх загальноосвітніх школах № 36  (м. Львів, вул. Володимира Великого, 55б) та № 2  (м. Львів, вул. Володимира Великого, 55а)

Так, роз’яснено пріоритетні напрямки роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області в рамках реалізації законодавства з питань захисту прав споживачів у сфері торгівлі, робіт та послуг. Зокрема, на прикладах, роз’яснено права споживачів у разі придбання неякісної продукції, порядок дій з метою захисту своїх порушених прав споживача, тощо. Наголошено на основні положення інших законодавчих актів в рамках повноважень, наданих Управлінню захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Для наочності учням вручено брошури-пам’ятки про права споживачів, в тому числі про права на захист свого здоров’я від пасивного куріння.

Державні сайти України