Святкуймо Великдень безпечно!

29.04.2021

Великдень, одне найбільших християнських свят, коли люди традиційно масово відвідують церковні служби, а потім збираються у родинному колі. Для багатьох людей, і навіть під час карантину, це залишається незмінним.

Після тривалих вихідних, поїздок до родичів і в гості, походів до церкви існує ризик зростання рівня захворюваності.

Львівщина відійшла від критичних показників, що дозволило вийти з «червоної» зони, проте вони досі знаходяться на достатньо високому рівні!

Дбаючи про Ваше життя та здоров’я, закликаємо до безпечного святкування Великодня!

Дотримуйтесь правил соціального дистанціювання не менше ніж 1,5 метра; обов’язково правильно одягніть маску, перебуваючи у громадських будівлях та транспорті; мийте руки з милом; використовуйте антисептики для обробки рук; запобігайте перебуванню у місцях скупчення людей; забезпечте максимальне провітрювання приміщення, де перебуває декілька осіб!

У випадку нездужання та прояву будь-яких ознак захворювання – залишайтесь удома! У разі виявлення випадку захворювання на коронавірус, забезпечте самоізоляцію усіх контактних на 14 днів від моменту останнього контакту з хворою особою!

Пам’ятаймо, що коронавірус не відступив! Він вражає велику кількість молодих людей, в яких не обов’язковою є наявність супутньої патології. Оберігаючи себе, ми знижуємо ризики і не наражаємо на небезпеку своїх близьких.

Звертаємось до кожного з Вас! Будь ласка, не ставтесь легковажно до небезпеки, яка стала викликом для системи охорони здоров’я кожної країни!

 

Бережіть себе та будьте здорові!