gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Відбулося засідання місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Львівської міської ради

02 лютого 2024 року відбулося засідання місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Львівської міської ради на тематику виконання профілактичних заходів щодо боротьби зі сказом тварин на адміністративній території Львівської міської територіальної громади та результатів виконання протокольного рішення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській обласній військовій адміністрації від 25.01.2024 № 1.

Відкрила засідання місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Львівської міської ради та головувала на засіданні –  керуючий справами виконкому Львівської міської ради Наталія АЛЄКСЄЄВА.

З інформацією виступив начальник Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Андрій ДИБА, який охарактеризував епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин на адміністративній території Львівської міської територіальної громади. Зокрема, була озвучено про антирабічні заходи, які проводить служба ветеринарної медицини міста на сьогоднішній день. Станом на 2023 рік та початок 2024 року сказу тварин на території Львівської міської територіальної громади не підтверджено.

Також, на порядку денному відбулося обговорення Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на території Львівської міської територіальної громади на 2024 рік, а також Комплексного плану заходів з боротьби та профілактики сказу на території Львівської міської територіальної громади на 2024 – 2028 роки (з урахуванням періоду дії воєнного стану), які були погоджені та затверджені членами Комісії одноголосно.

Комісія своїм протокольним рішенням зобов’язала членів місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Львівської міської ради, органи виконавчої влади вживати всіх заходів для забезпечення стабільності епізоотичної ситуації на території громади і вирішення всіх питань, висвітлених на засіданні Комісії.

 

Державні сайти України