gov-ua
Головне управління
Держпродспоживслужби у Львівській області

Забезпечення якості продукції та послуг в умовах воєнного стану

21 березня 2024 р. за запрошенням д.е.н., проф. Святослава Князя, завідувача кафедри підприємництва та екологічної експертизи Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч  із представниками Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та  студентів 2 курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля».

Під час зустрічі в форматі дискусії з питань забезпечення якості продукції та послуг в умовах воєнного стану виступили начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг  Михальчук Олена Богданівна, головний спеціаліст цього ж відділу Нуцковський Михайло Іванович та головний спеціаліст сектору контролю за регульованими цінами Ковалевич Галина Йосипівна.

Запрошені до зустрічі зі студентами фахівці поділилися досвідом практичної роботи з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів у галузі торгівельного обслуговування та стан регульованих цін в Україні.

Питання, які обговорювались під час зустрічі:

1. Які права споживачів гарантовані законодавством та як вони захищені в разі порушень?
2. Які види контролю за регульованими цінами існують і як вони впливають на підприємства та споживачів?
3. Які механізми врегулювання спірних ситуацій між підприємствами та споживачами існують?
4. Які основні проблеми та виклики стикаються підприємства у сфері підприємництва та торгівлі в контексті захисту прав споживачів?
5. Які можливості для співпраці між управлінням та студентами щодо підвищення обізнаності про права споживачів та регулювання цін?

Під час жвавого обговорення з студентами – здобувачами вищої освіти спеціалісти поділилися своїм професійним досвідом у знанні прав споживачів та як діяти в ситуаціях, які виникають у нашому житті.

 

Державні сайти України